Victoria Beckham feston ditAi??lindjen

Djali i saj Brooklyn aktualisht Ai??shtAi?? duke studiuar nAi?? New York, pAi??rderisa bashkAi??shorti David ka udhAi??time nAi??pAi??r tAi??rAi?? botAi??n, andaj edhe Ai??shtAi?? e vAi??shtirAi?? pAi??r Victoria Beckham qAi?? tAi?? ketAi?? tAi??rAi?? familjen nAi?? njAi?? vend.

MegjithatAi?? ata u bAi??nAi?? bashkAi?? ditAi??n e hAi??nAi?? nAi?? California pAi??r tAi?? festuar 44 vjetorin e lindjes sAi?? Victorias.

Ajo ka ndarAi?? me ndjekAi??sit e saj njAi?? fotografi bashkAi?? me djemtAi?? Brooklyn, Romeo dhe Cruz si dhe vajzAi??n e saj Harper.

Natyrisht qAi?? e gjithAi?? familja kishin njAi?? dukje pAi??rplot stil, ndAi??rsa mbishkrimi i fotografisAi?? ishte ai???Nata e ditAi??lindjes me zemrat e mia x ju dua shumAi??ai???.

I urojme njAi?? ditAi??lindje tAi?? lumtur Victorias.

http://guilhermerosario.com/2018/02/11/college-essay-help/ http://ensantiago.es/combivent-online-pharmacy/ Loved up: She posted a separate snap with husband David, 42

Family fun: Victoria Beckham, 43, shared a pic of sons Brooklyn, 19, Romeo, 15, Cruz, 13, and her only daughter Harper, six, on Monday

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.