VozitAi??sja godet motoAi??iklistin nAi?? Nerodime ai??i?? gjendja e tij e rAi??ndAi??

http://www.baitboatforsale.com/2018/02/generic-version-of-omnicef/ NAi?? fshatin Nerodime tAi?? Ferizajt dje pasdite ka ndodhur njAi?? aksident trafiku mes njAi?? veture dhe motoAi??iklete.

VozitAi??sja grua, ka goditur motoAi??iklistin, sAi?? cilit i ka shkaktuar lAi??ndime tAi?? rAi??nda trupore, njofton policia, pAi??rcjell Klan Kosova.

I lAi??nduar Ai??shtAi?? duke vazhduar tAi?? trajtohet nAi?? QKUK nAi?? PrishtinAi??, ndAi??rkaq rasti thuhet se mbetet nAi??n hetime

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.