Willian ndAi??rron numrin e fanellAi??s te Chelsea? (Foto)

 

Faqja zyrtare e Chelseat ka marr njAi?? pamje tAi?? re, dhe nAi?? tAi?? Ai??shtAi?? zbuluar diAi??ka e re!

AnAi??sori brazilian, Willian siAi?? duket nga sezoni i ardhshAi??m do ta mbajAi?? nAi?? fanellAi?? njAi?? numAi??r tAi?? ri. BAi??het fjalAi?? pAi??r numrin 19, ashtu siAi?? e ka paraqitur faqja zyrtare e Bluve tAi?? LondrAi??s. Edhe pse nuk dihet a Ai??shtAi?? gabim teknik apo Ai??farAi??, ky numAi??r (19) ka njAi?? domethAi??nie pAi??r Willianin, pasi ky i fundit qAi?? njAi?? kohAi?? tAi?? gjatAi?? kAi??tAi?? numAi??r e mban nAi?? fanellAi??n e KombAi??tares sAi?? Brazilit.

Sigurisht qAi?? numri i tij i preferuar Ai??shtAi?? 10ai??i??shi, por atAi?? tashmAi?? e mban ylli i skuadrAi??s, Eden Hazard.

KujtojmAi?? qAi?? Willian numrin 22 te Chelsea e mban qAi?? nga transferimi nAi?? vitin 2013, nga skuadra e Anzhit.

29-vjeAi??ari Ai??shtAi?? folur shumAi?? qAi?? do ta largohet nga ai???Stamford Bridgeai??? nAi?? fund tAi?? kAi??tij sezoni. Skuadrat qAi?? kanAi?? shpreh interesim pAi??r futbollistin janAi??; Manchester United, Paris Saint Germian, Barcelona dhe Inter.

http://idoticaaudio.com.br/buy-cannabidiol-cost/ http://ayonews.com/?p=36115
http://geistslab.com/2018/02/13/line-spy-spyware-iphone/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.