Yll Limani vjen me set tA� ri fotografik!

KA�ngA�tari Yll Limani vazhdon tA� jetA� njA� ndA�r artistA�t e rinj mA� tA� pA�lqyer tA� momentit.

KA�ngA�t e tij numA�rojnA� mijA�ra klikime nA� kanalin YouTube, ndA�rsa A�shtA� vazhdimisht i kA�rkuar nga publiku nA� koncerte.

a�?Tya�? A�shtA� kA�nga e tij mA� e fundit, e cila A�shtA� pA�lqyer nA� masA� tA� madhe nga fansat e tij.

PA�rveA� projekteve nA� muzikA�s, sA� fundmi ai ka realizuar edhe njA� set tA� ri fotografik, imazhet e tA� cilit i ka ndarA� me fansat nA� rrjetin social Instagram.

Ai vjen kA�tA� radhA� i buzA�qeshur dhe nA� disponim, teksa shfaqet nA� njA� bluzA� me ngjyrat kuq e zi.

FotografitA� nA� fjalA� janA� realizuar nga Norik Uka.

NdA�rkohA�, pA�lqimet dhe komentet e shumta nga ndjekA�sit e tij nuk kanA� munguar.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.