Yllka Kuqi pyet nAi??se ka nevojAi?? pAi??r operacione plastike (Foto)

 

Yllka Kuqi krahas suksesit tAi?? saj, shpesh pAi??rfolet edhe pAi??r dukjen dhe paraqitjet skenike. Por bukuroshja nga Gjakova, shquhet edhe pAi??r linjat trupore e fytyrAi??n natyrale. http://idoticaaudio.com.br/rosuvastatin-40-mg-price/

MirAi??po kAi??ngAi??tarja duket se po menon pAi??r njAi?? ndAi??rhyrje nAi?? fytyrAi??n e saj.

Me njAi?? fotografi tAi?? postuar nAi?? rrjetin social Instagram, ku shihet vetAi??m njAi?? pjesAi?? e fytyrAi??s sAi?? saj, Yllka ka shkruar: A ka nevoje mi pre hun(d)en apo mi fry buzen?

NdAi??rsa ndjekAi??sit dhe fansat e saj i kanAi?? sygjeruar qAi?? tAi?? qAi??ndroi ashtu siAi?? Ai??shtAi??, sepse nuk ka nevojAi?? pAi??r operacione tAi?? tilla.

http://toannhungauto.com/cheap-lady-era-100mg/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.