Zanfina bA�het avokate nA� ditA�lindjen e saj

TashmA� A�shtA� zyrtarisht juriste. Madje ka zgjedhur njA� datA� tA� veA�antA� pA�r tA� diplomuar. Fjala A�shtA� pA�r kA�ngA�taren e njohur dhe shumA� tA� dashur pA�r publikun shqiptar, Zanfina Ismaili, e cila nA� ditA�lindjen e saj ka bA�rA� ceremoninA� e diplomimit, shkruan Kolona.info

E kA�tA� e ka bA�rA� tA� ditur motra e saj, pA�rkatA�sisht kA�ngA�tarja e njohur Adelina Ismaili, e cila pA�rmes llogarisA� sA� saj nA� Instagram, i ka uruar asaj diplomimin duke u ndjerA� krenare pA�r motrA�n.

a�?Vajza ime A�shtA� zyrtarisht juriste e diplomuar sot! Kaq krenar pA�r ty Zani❤️Urime ditA�lindja Princesha ime 👑 Ti mA� bA�re motrA�n mA� tA� lumtur! UnA� tA� dua nA� hA�nA� dhe mbrapa 🎓🎂❤️🌹💫🎉🎁🎈a�?, kA�shtu ka shkruar Adelina Ismaili, pA�rbri fotos nA� Instagram./Kolona.info

https://www.instagram.com/p/BimrrHyANXV/?hl=en&taken-by=adelinaofficiel buy nolvadex online, online Zoloft.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.