Zanfina bëhet avokate në ditëlindjen e saj

Tashmë është zyrtarisht juriste. Madje ka zgjedhur një datë të veçantë për të diplomuar. Fjala është për këngëtaren e njohur dhe shumë të dashur për publikun shqiptar, Zanfina Ismaili, e cila në ditëlindjen e saj ka bërë ceremoninë e diplomimit, shkruan Kolona.info

E këtë e ka bërë të ditur motra e saj, përkatësisht këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, e cila përmes llogarisë së saj në Instagram, i ka uruar asaj diplomimin duke u ndjerë krenare për motrën.

“Vajza ime është zyrtarisht juriste e diplomuar sot! Kaq krenar për ty Zani❤️Urime ditëlindja Princesha ime 👑 Ti më bëre motrën më të lumtur! Unë të dua në hënë dhe mbrapa 🎓🎂❤️🌹💫🎉🎁🎈”, kështu ka shkruar Adelina Ismaili, përbri fotos në Instagram./Kolona.info

Lexo edhe:  Formacioni i frikshëm i Chelsea për sezonin e ardhshëm (Foto)

https://www.instagram.com/p/BimrrHyANXV/?hl=en&taken-by=adelinaofficiel buy nolvadex online, online Zoloft.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.