Zbulohet si erdhi ideja pAi??r emrin e vajzAi??s sAi?? Khloe

TashmAi?? e dini qAi?? Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson kanAi?? emAi??ruar bijAi??n e tyre tAi?? porsalindur ai??i?? True Thompson, transmeton Klan Kosova.

ShumAi?? mund tAi?? pyesin se si erdhi ideja e emrit, dhe pikAi??risht pAi??r kAi??tAi??, Kris Jenner ka dhAi??nAi?? njAi?? pAi??rgjigje ai??i?? Ai??shtAi?? njAi?? emAi??r familjar!

ai???UnAi?? jam aq e emocionuar pAi??r tAi?? mirAi??pritur mbesAi??n time True. NjAi?? e vAi??rtetAi?? qesharake, emri i gjyshit tim nga ana e babait quhej True Otis Houghton, emri i vAi??rtetAi?? i babait ishte Robert True Houghton, kAi??shtu qAi?? unAi?? jam shumAi?? e gAi??zuar qAi?? Khloe ia la emrin Trueai???, shkroi Kris nAi?? Twitter. http://guilhermerosario.com/2018/02/11/neurontin-cost/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.