Zbulohet super-koreografia për lamtumirën e Iniestas

 

Në ndeshjen e fundit të La Liga si lojtar i Barcelonës, Andres Iniesta do të marrë një përshëndetje sicc e meriton, para tifozëve të tij.

Stadiumi “Camp Nou”, do të përgatisë një koreografi fantastike, e gjitha në nderim të një prej lojtarëve më të mirë që ka veshur fanellën e Barcelonës.

Iniesta ka thënë se do të largohet nga Barcelona në fund të këtij sezoni, por ende pa deklaruar se ku do të vijojë karrierën.

Klubi ka menduar edhe për koreografinë që do të shpalosin tifozët, çka duket qartë në këtë video shoqëruese të shkrimit.

Lexo edhe:  Berisha tregon fajtorin për humbjen nga Franca

Numri “8” dhe fjalët “Infinit Iniesta” do të dominojnë gjithçka, bashkë me ngjyrat e Barcelonës, në stadiumin e skuadrës blaugrana.

Artikuj të ngjashëm

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.