Zeka: SAi?? pari tAi?? hetohet UDBA mAi?? pas SHIK-u

Deputeti i NISMA-s, Mialim Zeka ka thAi??nAi?? se ka qenAi?? e pari qAi?? ka kAi??rkuar hetimin pAi??r PostAi??n dhe ValAi??n, sepse sipas tij aty ka mAi?? sAi?? shumti parregullsi, por kjo nismAi?? nuk Ai??shtAi?? mbAi??shtetur.

Ai ka thAi??nAi?? se ka qenAi?? kundAi??r hetimit tAi?? SHIK-ut pasi kam thAi??nAi?? se duhet tAi?? hetohet UDBA, transmeton lajmi.net.

Zeka ka shprehur shqetAi??sim edhe pAi??r shkollat e KosovAi??s, ku mAi??simdhAi??nAi??sit po bAi??jnAi?? skandale me nxAi??nAi??sit, duke i maltretuar nAi?? mAi??nyra tAi?? ndryshme.

Ai ka kAi??rkuar ka ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi qAi?? tAi?? merren masa konkretet dhe ta trajtojAi?? kAi??tAi?? problem serioz. http://plataria.es/buy-aldactone-spironolactone/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.