Zyrtare: Interi e zbulon fanellA�n e re

Interi edhe zyrtarisht e ka prezantuar fanellA�n e re tA� cilA�n lojtarA�t e tij do ta veshin nA� sezonin e ardhshA�m.

Skuadra zikaltA�r e ka zbuluar fanellA�n e parA�, me tA� cilin do tA� luajA� nA� shtA�pi nA� edicionin 2018/19, transmeton Gazeta Express.

Interi njofton se sezoni 2018/19 shA�non 20 vjetorin e partneritetit mes Fc Internazionale Milano dhe Nike, prandaj, pA�r ta festuar kA�tA� pA�rvjetor, fanella e re e klubit, me tA� cilA�n do tA� luajA� si vendas, kombinon elemente nga dy fanellat e parapA�lqyera tA� tifozA�ve nga e kaluara: fanella e parA� e Nike nga sezoni 1998-99 dhe ajo tejet e popullarizuar e sezonit 2010-11. /Express/

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.