Flaka Krelani paralajmëron këngën e re

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo është gjithashtu shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat fotografi dhe projektet e reja, shkruan Kolona.info

Duke pyetur “A jeni gati”? Flaka në llogarinë e saj të instagramit,  paralajmëron këngën e re të cilën e quan këngë për qejfi dhe do ta publikoj sot.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *