Pamje të rralla nga dasma e Medës

Mehdin Përgjeqaj i njohur në publik si Meda është shumë aktiv me këngë e mbrëmje muzikore.
Këngëtari krahas jetës profesionale komentohet shumë edhe për jetën private.

Së fundi, ishte bashkëshortja e tij, Luljeta ajo e cila publikoi disa pamje nga dasma e tyre plot dhjetë vite më parë.

Ajo solli imazhe të papublikuara më parë e me të cilat çifti dukeshin shumë më ndryshe krahasuar me tani.

Kujtojmë që Meda me Lulen bashkë kanë katër fëmijë dhe nuk njihen për ndonjë krizë në marrëdhënien e tyre.

Dita e marteses time ❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

06/08/2008 Dita e marteses time ❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *